Real Madrid

Wróć

Hiszpański Real Madryt to jeden z najbardziej utytułowanych klubów świata. Ten 13-krotny zdobywca Ligii Mistrzów i wielokrotny Mistrz Hiszpanii, który posiada rzesze fanów na całym świecie wzbudza skrajne emocje fanów futbolu z całej Europy. Od lat, Real Madryt to odwieczny rywal FC Barcelony. Nie bez powodu więc bilety na mecze obu drużyn są marzeniem każdego piłkarskiego kibica. Jako specjaliści w organizacji atrakcyjnych wyjazdów, zorganizujemy dla Ciebie bilety i pomożemy spełnić Twoje największe marzenie! W naszym biurze dostaniecie bilety na wszystkie mecze Królewskich zawodników Realu Madryt.

 

Ta jedna z najpopularniejszych na świecie drużyna piłkarska ma na swoim koncie imponujące sukcesy. Z pewnością, każdy fan hiszpańskich zawodników wie, że są oni założycielami Pucharu Króla. Ponadto, Real Madryt jest jednym z współzałożycieli FIFA. To tylko nieliczne powody do tego, aby wziąć udział w meczu legendarnej drużyny. Jednak mamy świadomość, że największych fanów nie trzeba do tego przekonywać.

Nasze pakiety zawierają:

  • bilet na mecz wybranej kategorii,
  • zakwaterowanie w 4*hotelu w pokoju dwuosobowym,
  • śniadanie w hotelowej restauracji,
  • polisę ubezpieczeniową,

 

Składanie zamówień i płatność

Wszystkie zamówienia przyjmujemy drogą mailową i telefoniczną.

E-mail: obp@obp.com.pl

Telefon: 0048 696 008 473

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

Ceny pakietów podane są w EURO.

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje od nas fakturę pro-forma na równowartość zamówienia wyrażoną w polskich złotych PLN. Płatność dokonywana jest przelewem na numer konta podany na fakturze.

Oferta nie stanowi rezerwacji pakietu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pakiety wymagają potwierdzenia dostępności.

Data Przeciwnik Kategoria biletu Hotel 4*