OBP Incentive & Sport Travel Sp. z o.o.
Strona Główna - Sport Events

- Official Manchester United

Official Manchester United

Wróć

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oddajemy w ich ręce bilety, zapewniające im możliwość oglądania najbardziej interesujących meczów Manchesteru United z najlepszych miejsc na stadionie. Nasza współpraca z jednym z najbardziej utytułowanych angielskich klubów rozpoczęła się w 2012 roku i owocnie trwa do dzisiaj. Razem z naszymi klientami oglądaliśmy mecze Manchesteru United pod wodzą Sir Alexa Fergusona, Davida Moyesa, Louisa Van Gaala i obecnie Jose Mourinho. Old Trafford, nazywane Teatrem Marzeń rozpieszcza swoich kibiców niesamowitymi golami i mnóstwem wrażeń na pełnych emocji meczach Manchesteru United. Dzięki zorganizowanym przez nas biletom, będziecie mogli zobaczyć na żywo najlepsze akcje zawodników Manchesteru United, między innymi: wspaniałe bramki, takie jak słynna przewrotka Rooneya w derbach z City. Sprawdźcie naszą diabelsko dobrą ofertę.

 

Jesteśmy w posiadaniu biletów na każdy domowy mecz Manchesteru United – począwszy od spotkań w FA CUP, na Champions League kończąc. Zapewniamy świetnie zlokalizowane miejsca na trybunie głównej North Stand, skąd mamy idealny widok na piłkarską murawę. Mając świadomość tego, jak niezapomnianym wydarzeniem jest uczestnictwo w rozgrywkach ulubionej drużyny, robimy wszystko, aby każdy najmniejszy element naszej organizacji był jak najidealniejszy. Właśnie dlatego, nasi Klienci zasiadają na luksusowych miejscach w loży Salford Suite.

 

Nasze pakiety zawierają:

  • bilet executive na wybrany mecz,
  • zakwaterowanie w 4* hotelu w pokoju dwuosobowym,
  • śniadanie w hotelowej restauracji,
  • polisę ubezpieczeniową,

 

Składanie zamówień i płatność

Wszystkie zamówienia przyjmujemy drogą mailową i telefoniczną.

E-mail: obp@obp.com.pl

Telefon: 0048 696 008 473

 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

Ceny pakietów podane są w GBP.

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje od nas fakturę pro-forma na równowartość zamówienia wyrażoną w polskich złotych PLN. Płatność dokonywana jest przelewem na numer konta podany na fakturze.

Oferta nie stanowi rezerwacji pakietu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pakiety wymagają potwierdzenia dostępności.

Data Przeciwnik Kategoria biletu Hotel 4*
23.02.2019 Liverpool FC 775 GBP Zamów
02.03.2019 Southampton FC 500 GBP Zamów
16.03.2019 Manchester City 775 GBP Zamów
30.03.2019 Watford FC 500 GBP Zamów
13.04.2019 West Ham United 500 GBP Zamów
27.04.2019 Chelsea FC 800 GBP Zamów
12.05.2019 Cardiff City 625 GBP Zamów