OBP Incentive & Sport Travel Sp. z o.o.
Strona Główna - Sport Events

- Official Manchester United

Official Manchester United

Wróć

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oddajemy w ich ręce bilety, zapewniające im możliwość oglądania najbardziej interesujących meczów Manchesteru United z najlepszych miejsc na stadionie. Nasza współpraca z jednym z najbardziej utytułowanych angielskich klubów rozpoczęła się w 2012 roku i owocnie trwa do dzisiaj. Razem z naszymi klientami oglądaliśmy mecze Manchesteru United pod wodzą Sir Alexa Fergusona, Davida Moyesa, Louisa Van Gaala i obecnie Jose Mourinho. Old Trafford, nazywane Teatrem Marzeń rozpieszcza swoich kibiców niesamowitymi golami i mnóstwem wrażeń na pełnych emocji meczach Manchesteru United. Dzięki zorganizowanym przez nas biletom, będziecie mogli zobaczyć na żywo najlepsze akcje zawodników Manchesteru United, między innymi: wspaniałe bramki, takie jak słynna przewrotka Rooneya w derbach z City. Sprawdźcie naszą diabelsko dobrą ofertę.

 

Jesteśmy w posiadaniu biletów na każdy domowy mecz Manchesteru United – począwszy od spotkań w FA CUP, na Champions League kończąc. Zapewniamy świetnie zlokalizowane miejsca na trybunie głównej North Stand, skąd mamy idealny widok na piłkarską murawę. Mając świadomość tego, jak niezapomnianym wydarzeniem jest uczestnictwo w rozgrywkach ulubionej drużyny, robimy wszystko, aby każdy najmniejszy element naszej organizacji był jak najidealniejszy. Właśnie dlatego, nasi Klienci zasiadają na luksusowych miejscach w loży Salford Suite.

 

Nasze pakiety zawierają:

  • bilet executive na wybrany mecz,
  • zakwaterowanie w 4* hotelu w pokoju dwuosobowym,
  • śniadanie w hotelowej restauracji,
  • polisę ubezpieczeniową,

 

Składanie zamówień i płatność

Wszystkie zamówienia przyjmujemy drogą mailową i telefoniczną.

E-mail: obp@obp.com.pl

Telefon: 0048 696 008 473

 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

Ceny pakietów podane są w GBP.

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje od nas fakturę pro-forma na równowartość zamówienia wyrażoną w polskich złotych PLN. Płatność dokonywana jest przelewem na numer konta podany na fakturze.

Oferta nie stanowi rezerwacji pakietu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pakiety wymagają potwierdzenia dostępności.

Data Przeciwnik Kategoria biletu Hotel 4*