OBP Incentive & Sport Travel Sp. z o.o.
Strona Główna - Sport Events

- Official FC Barcelona

Official FC Barcelona

Wróć

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi dla najlepszych. W 2009 roku nawiązaliśmy owocną współpracę z hiszpańską potęgą – FC Barcelona. Od tego momentu, sezon w sezon oddajemy w ręce naszych Klientów bilety na mecz, a następnie organizujemy dla nich rozmaite wyjazdy na fantastyczne rozgrywki drużyny z Katalonii. Jesteśmy na każdym Gran Derbi, zapewniając naszym Klientom najlepsze miejsca na Camp Nou. Dajemy możliwość wzięcia aktywnego udziału w tworzeniu piłkarskiej historii. Mamy świadomość, jak ważnym wydarzeniem jest wyjazd na mecz ulubionego zespołu piłkarskiego. Tym bardziej tak popularnego, jak hiszpańska drużyna, która – według dywizy – jest czymś „więcej niż klub”. Z pewnością, potwierdzi to każdy najwierniejszy fan jednego z najlepszych zespołów futbolowych na świecie. Wyjazdy na mecze FC Barcelony z OBP Incentive & Sport Travel gwarantują niezapomniane przeżycia.

 

Wpisując w wyszukiwarkę hasło „FC Barcelona bilety” otrzymujemy masę wyników, z których ¾ oferuje bilety z czarnego rynku. My działamy legalnie i transparentnie. Nasza umowa z FC Barcelona gwarantuje nam bilety na mecze bezpośrednio od klubu na każdy mecz, rozgrywany na Camp Nou. To nasza firma ma pierwszeństwo w zakupie najlepszych miejscówek na stadionie. Nie daj się skusić konikom internetowym i zaufaj naszym specjalistom.

 

Od 2009 roku oferujemy Państwu atrakcyjne wyjazdy na mecze FC Barcelony i najlepsze miejsca na legendarnym stadionie Camp Nou. Ponadto zarezerwujemy dla Was najlepszy hotel, pokażemy miasto, a także zaprowadzimy do najlepszych restauracji. Naszym klientom dajemy gwarancję, że wyjazd do Barcelony, zorganizowany przez nas będzie jedną z Waszych najlepszych decyzji.

 

Nasze pakiety zawierają:

  • bilet na mecz wybranej kategorii,
  • zakwaterowanie w 4* hotelu w pokoju dwuosobowym,
  • śniadanie w hotelowej restauracji,
  • polisę ubezpieczeniową,

 

Składanie zamówień i płatność

Wszystkie zamówienia na organizowane przez nas wyjazdy przyjmujemy drogą mailową i telefoniczną.

E-mail: obp@obp.com.pl

Telefon: 0048 696 008 473

 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

Ceny pakietów podane są w EUR.

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje od nas fakturę pro-forma na równowartość zamówienia wyrażoną w polskich złotych PLN. Płatność dokonywana jest przelewem na numer konta podany na fakturze.

Oferta nie stanowi rezerwacji pakietu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pakiety wymagają potwierdzenia dostępności.

Data Przeciwnik Kategoria biletu Hotel 4*