OBP Incentive & Sport Travel Sp. z o.o.
Strona Główna - Sport Events

- Official FC Barcelona

Official FC Barcelona

Wróć

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi dla najlepszych. W 2009 roku nawiązaliśmy owocną współpracę z hiszpańską potęgą – FC Barcelona. Od tego momentu, sezon w sezon oddajemy w ręce naszych Klientów bilety na mecz, a następnie organizujemy dla nich rozmaite wyjazdy na fantastyczne rozgrywki drużyny z Katalonii. Jesteśmy na każdym Gran Derbi, zapewniając naszym Klientom najlepsze miejsca na Camp Nou. Dajemy możliwość wzięcia aktywnego udziału w tworzeniu piłkarskiej historii. Mamy świadomość, jak ważnym wydarzeniem jest wyjazd na mecz ulubionego zespołu piłkarskiego. Tym bardziej tak popularnego, jak hiszpańska drużyna, która – według dywizy – jest czymś „więcej niż klub”. Z pewnością, potwierdzi to każdy najwierniejszy fan jednego z najlepszych zespołów futbolowych na świecie. Wyjazdy na mecze FC Barcelony z OBP Incentive & Sport Travel gwarantują niezapomniane przeżycia.

 

Wpisując w wyszukiwarkę hasło „FC Barcelona bilety” otrzymujemy masę wyników, z których ¾ oferuje bilety z czarnego rynku. My działamy legalnie i transparentnie. Nasza umowa z FC Barcelona gwarantuje nam bilety na mecze bezpośrednio od klubu na każdy mecz, rozgrywany na Camp Nou. To nasza firma ma pierwszeństwo w zakupie najlepszych miejscówek na stadionie. Nie daj się skusić konikom internetowym i zaufaj naszym specjalistom.

 

Od 2009 roku oferujemy Państwu atrakcyjne wyjazdy na mecze FC Barcelony i najlepsze miejsca na legendarnym stadionie Camp Nou. Ponadto zarezerwujemy dla Was najlepszy hotel, pokażemy miasto, a także zaprowadzimy do najlepszych restauracji. Naszym klientom dajemy gwarancję, że wyjazd do Barcelony, zorganizowany przez nas będzie jedną z Waszych najlepszych decyzji.

 

Nasze pakiety zawierają:

  • bilet na mecz wybranej kategorii,
  • zakwaterowanie w 4* hotelu w pokoju dwuosobowym,
  • śniadanie w hotelowej restauracji,
  • polisę ubezpieczeniową,

 

Składanie zamówień i płatność

Wszystkie zamówienia na organizowane przez nas wyjazdy przyjmujemy drogą mailową i telefoniczną.

E-mail: obp@obp.com.pl

Telefon: 0048 696 008 473

 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

Ceny pakietów podane są w EUR.

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje od nas fakturę pro-forma na równowartość zamówienia wyrażoną w polskich złotych PLN. Płatność dokonywana jest przelewem na numer konta podany na fakturze.

Oferta nie stanowi rezerwacji pakietu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pakiety wymagają potwierdzenia dostępności.

Data Przeciwnik Kategoria biletu Hotel 4*
10.03.2019 Rayo Vallecano 350 EUR Zamów
31.03.2019 Espanyol 390 EUR Zamów
07.04.2019 Atletico de Madrid 950 EUR Zamów
21.04.2019 Real Sociedad 350 EUR Zamów
28.04.2019 Levante 390 EUR Zamów
12.05.2019 Getafe 450 EUR Zamów