OBP Incentive & Sport Travel Sp. z o.o.
Strona Główna - Sport Events

- FC Bayern Munchen

FC Bayern Munchen

Wróć

W 2014 roku rozpoczęliśmy owocną współpracę z kolejną piłkarską potęgą – Bayernem Monachium. Znakomita drużyna, w której gra Robert Lewandowski, zapewnia swoim kibicom niebywałe piłkarskie widowiska. Trener Niko Kovac – oraz wybitni zawodnicy, tacy jak Manuel Neuer, Mats Hummels, czy Thiago Alcantara gwarantują mecze pełne najprawdziwszych emocji i futbolowego piękna. Zdobądź bilety od OBP Incentive & Sport Travel i przekonaj się o tym na własne oczy.

 

Niedawno nawiązana współpraca z Bayernem Monachium – najbardziej utytułowanym klubem Niemiec gwarantuje nam bilety najlepszych kategorii na wszystkie mecze, rozgrywane na Allianz Arena. Zapewniamy najbardziej komfortowe miejsca na stadionie z całym pakietem Executive Lounge. Mamy dostęp do spotkań na szczycie takich klubów, jak Bayern Monachium – Borussia Dortmund, czy meczów rozgrywek Ligii Mistrzów. Bilety na mecze Bayernu Monachium są w zasięgu Twojej ręki!

 

Mamy świadomość tego, jak ważne dla fana niemieckiego zespołu piłkarskiego jest uczestnictwo w meczach, na których będą mogli na żywo zobaczyć swoich ulubionych zawodników. Z tym większą chęcią w ich ręce oddajemy bilety na mecze Bayern Monachium. W końcu, nic nie zastąpi niesamowitego doświadczenia i współuczestniczenia w kibicowaniu z trybun.

 

Nasze pakiety zawierają:

  • bilet na mecz wybranej kategorii,
  • zakwaterowanie w 4* hotelu w pokoju dwuosobowym,
  • śniadanie w hotelowej restauracji,
  • polisę ubezpieczeniową,

 

Składanie zamówień i płatność

Wszystkie zamówienia przyjmujemy drogą mailową i telefoniczną.

E-mail: obp@obp.com.pl

Telefon: 0048 696 008 473

 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

Ceny pakietów podane są w EUR.

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje od nas fakturę pro-forma na równowartość zamówienia, wyrażoną w polskich złotych PLN. Płatność dokonywana jest przelewem na numer konta, podany na fakturze.

 

Oferta nie stanowi rezerwacji pakietu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pakiety wymagają potwierdzenia dostępności.

Data Przeciwnik Kategoria biletu Hotel 4*